סטודנטים

סטודנטים נמצאים בשלב בחיים המהווה תקופה מאתגרת ועמוסה.

 

כמו כולם, יש להם מטענים אישיים ורגשיים, והם מתמודדים עם נושאים שאינם שונים משאר האנשים. ובכל זאת, לצד התמונה החופשית של "להיות סטודנט", מדובר בתקופה שמאופיינת בעומס רב, תקופה שבה מנסים להתמודד עם עומס של בחירות והחלטות, תקופה שבה מנסים להתמודד ולתמרן בין לימודים (מה ללמוד? האם בחרתי את התחום המתאים לי? אולי הייתי צריך ללמוד משהו אחר?), זוגיות, מגורים, עבודה ועוד.

 

רבים מהסטודנטים מעוניינים לפנות לטיפול וייעוץ, אך נדרשים להמתין זמן רב מדי למקום פנוי בשירותי הייעוץ של מקום הלימודים, או פשוט אינם יכולים להרשות לעצמם טיפול פרטי אחרי תשלום שכר הלימוד ושכר הדירה.

 

מדובר בתקופה שיכולה להיות קשה ומאתגרת, אך לא חייבים לעבור אותה לבד.

 

כמי שטיפל בשירות הייעוץ לסטודנטים במכללת סמינר הקיבוצים, עובד הרבה עם צעירים והיה סטודנט בעצמו משך לא מעט שנים, אני מכיר את המציאות הדוחקת הזו, מציאות שמונעת ממי שרוצה לפנות לטיפול ולקבל אותו במחיר נגיש.

 

מתוך ההיכרות הזו, ומתוך אמונה שטיפול לא חייב להיות יקר כל כך וצריך להיות נגיש לכמה שיותר אנשים, אני מציע לסטודנטים טיפול וייעוץ במחיר מוזל. לפרטים נוספים, עברו לעמוד "צור קשר" ושלחו לי מייל כבר עכשיו.

אור יניר - פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית | החלוצים 44, תל אביב | טשרניחובסקי 21, תל אביב | 052-5452966 | or.yanir@gmail.com

כל הזכויות שמורות ©